تبلیغات
AnonyHackGod - بازگشت به اکانت هک شده فیسبوک

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
بازیابی حساب فیس بوک هک شده

روش اول


1- زمانی که شما با حساب تان هنوز لاگین هستید ولی به نوعی در یک حالت محدود شده قرار گرفته اید (با بلاک شدن در صورت عمل نکردن به مقررات فیس بوک اشتباه گرفته نشود) در این زمان می توانید سریعا به صفحه
http://www.Facebook.com/hacked مراجعه کرده از فیس بوک برقراری امنیت حساب تان را درخواست کنید.

.

2- بعد از انجام این کار فیس بوک پروفایل شما را به حالت قفل درآورده که در آن زمان شما نیز نمی توانید از حساب تان استفاده کنید در واقع دست هکر نیز از حساب تان کوتاه می شود. ولی نگران نباشید چون شما می توانید با انجام مراحل ساده امنیتی نظیر پاسخ گویی به سوال امنیتی و وارد سازی ایمیل تان حساب تان را بازیابی و با خیال راحت مورد استفاده قرار دهید.

.

.

روش دوم

 

1- روش دوم زمانی رخ می دهد که هکر به حساب شما دسترسی پیدا کرده و شما دیگر قادر به ورود به حساب تان نیستید به گونه ای که پسوردتان توسط هکر تغییر داده شده است. در این حالت شما باید دوباره به لینک http://www.Facebook.com/hackedمراجعه کنید ولی این بار با صفحه ای مواجه می شوید که فیس بوک شما را برای بازیابی حساب تان یاری می سازد.

.

2- در این مرحله فیس بوک از شما وارد سازی ایمیل، نام کاربری، نام دوستان و دیگر اطلاعات تان را درخواست می کند تا صحت پاسخ های شما را با اطلاعات موجود در پروفایل تان چک کند. حال بعد از انجام صحیح مراحل فوق حساب شما به راحتی بازیابی می شود.


تاریخ : سه شنبه 24 فروردین 1395 | 01:08 ب.ظ | نویسنده : متین جوشش | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • بی بی مارکت